Witamy w Szkole Podstawowej w Wilkowicach

Archiwa

27 Finał WOŚP- „Pomaganie jest dziecinnie proste”

Znane słowa brzmią: „Więcej szczęścia jest w dawaniu, aniżeli w braniu”, dlatego już po raz kolejny nasza Szkoła  włączyła się w akcję zbiórki środków  w ramach 27 Finału WOŚP.

Wszystkie dzieci i pracownicy naszej Szkoły  znów udowodnili, że mają serduszka otwarte na niesienie pomocy zbierając 500,61 zł. Kwota ta została przekazana oficjalnie 13 stycznia 2019r. podczas koncertu zorganizowanego w CCKiB w Choceniu. Oprócz tego dzieciaki z naszej szkoły uświetniły swoimi występami program XXVII Finału WOŚP.  Dziękujemy naszym artystom tj.: Darii Rosiak, Zuzi Ryniec, Paulinie Krajewskiej, Klaudii Ramza, Mai Więcławskiej, Michalinie Gawłowskiej, Kasi Bratyszewskiej, Małgosi Nejman, Przemkowi Goździalskiemu, Olivce Czajkowskiej, Lenie Ciesielskiej.

Taką postawą nasza społeczność szkolna udowodniła, że „Pomaganie jest dziecinie proste.” Jesteśmy  niezwykle dumni i wzruszeni, że  kolejny raz mogliśmy zaGrać dla dzieci małych i bez focha – a zebrane środki wspomogą  zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.