Witamy w Szkole Podstawowej w Wilkowicach

Archiwa

Dzień Babci i Dziadka

Mimo, iż styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.

W Szkole Podstawowej w Wilkowicach zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Ta wspaniała impreza odbyła się w naszej szkole w dniu 19.01.2018r.

W odświętnie udekorowanej hali sportowej dzieci wraz ze swoimi wychowawcami  przygotowały program artystyczny. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Dzieci odtwarzały swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.  Uczniowie za swój występ zostali nagrodzeni gromkimi brawami przez przybyłych dziadków. Dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki z życzeniami.

Na zakończenie Pan Dyrektor Marek Zapiec oraz Przewodniczący Rady Gminy Pan Józef  Pawłowski złożyli Babciom i Dziadkom najszczersze życzenia i podziękowali uczniom za piękną i wzruszającą akademię..

Po części oficjalnej był słodki poczęstunek przy szwedzkim stole.

Frekwencja jak co roku dopisała. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.